
Videresend gjerne denne invitasjonen til flere som kan ha glede og nytte av dette seminaret.
—
Vi minner samtidig om at RIF/bygg21 har åpnet digital nominering til Beste praksis.
Her er det bare å melde inn aktuelle kandidater (virksomheter, prosjekter eller personer): https://bygg21.no/nominering/
Ingvild Nistad er prosjektleder hos bygg og eiendomsavdelinga i Møre og Romsdal fylkeskommune. Fylkeskommunen har Bygg21-signaturen, integrerer byggelig.no i sitt virke og har endret regelverket for gjennomføring av byggeprosjekt slik at det samsvarer med Neste steg.
Som kvalitetssikringsansvarlig for byggeprosjekt har Ingvild ledet arbeidet med å få kombinert FEF (Fylkeskommunalt eiendomsforum) kvalitetsplan, dokument- og aktivitetsplan i et byggherreverktøy.
Bjørn Andersen er til daglig professor ved NTNU og senterleder i Prosjekt Norge. I sitt virke som professor er faglige hovedinteresser: