arrangementer

Laster Arrangementer

« Alle Arrangementer

KA Læring i Prosjekter – Avlæring – med Bertha J. Ngerja

10. januar 2024 @ 12:05 - 13:20

Hva med avlæring?

Foto av Bertha J. Ngereja

Bertha Ngereja, Postdoctoral Fellow at Simula Metropolitan Center for Digital Engineering

Bassam Hussein, NTNU, leder KA LIP.
Bassam er førsteamanuensis ved Institutt for maskin- og industriteknikk (MTP). Hans forskningsinteresser inkluderer anvendelse av spillsimuleringer, e-læring, prosjektsuksess og organisatorisk læring. Hussein underviser i prosjekt- og kravhåndtering og har vært involvert i design, utvikling og implementering av et bredt spekter av tilpassede utdanningsprogrammer innen prosjektledelse. Bassam har blitt tildelt priser innen forelesning og han har utgitt flere fagbøker.


Registrer deg for webinarlenke

Det finnes mange systemer og rutiner for læring i og av prosjekter.  Men, LÆRER vi? Hva må til for at dette ikke bare blir rapporteringer som blir liggende «i en skuff»?? Les mer om KA LIP.

Prosjekt Norge tilbyr arenaer som skal tilføre deltakerne ny kunnskap og mulighet til å teste ut egne tanker og idéer. Selv om dette er forbeholdt våre partnere, ønsker vi alle velkommen til å prøve ut fagtilbudene før dere vurderer eventuelt partnerskap. Ta kontakt med senterledelsen for mer info om partnerskap.

Detaljer

Dato:
10. januar 2024
Tid
12:05 - 13:20
Kategorier for Arrangement:
,

Arrangør

Prosjekt Norge